1. Společnost

AUTOMECHANIK/-ČKA - PŘÍPRAVA NOVÝCH VOZŮ

Úspěšná a dynamicky se rozvíjející společnost Domanský s.r.o., autorizovaný prodejce a opravce vozů Toyota, v současné době rozšiřuje svůj tým pro pobočku ve Zdibech o schopné lidi a hledáme Automechanika/-čku, který bude připravovat nové vozy na předání zákazníkům. Oceníme předchozí praxi a zkušenost v autorizovaném servisu, ale dáme příležitost i těm, kteří mají šikovné ruce, zájem se učit a vášeň pro auta.

Náplň práce:

  • příprava nových vozidel na předání zákazníků
  • montáž doplňků a příslušenství k vozidlům
  • komunikace s přijímacími techniky, skladníky, prodejci nových vozidel

Požadujeme:

  • spolehlivost, samostatnost, pečlivost
  • ochotu vzdělávat se dále v oboru
  • praxe na obdobné pozici výhodou
  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme Vám:

  • odpovídající finanční ohodnocení v závislosti na výkonu
  • zajímavou a zodpovědnou práci
  • zázemí stabilní a úspěšné společnosti
  • nástup možný ihned
  • práce na plný úvazek
  • pracovní smlouva na dobu neurčitou

Pokud máte zájem o uvedenou pozici a splňujete dané požadavky, budeme rádi, když nám zašlete Váš profesní životopis na e-mail: oldrich.weber@domansky.cz